היה זה ביל גייטס אשר הצהיר זה מכבר כי “התוכן הוא המלך”. ואכן, אחד האלמנטים החשובים ביותר בעת בנייה וקידום של אתר אינטרנט הוא למעשה ניהול תוכן. המונח “ניהול תוכן” מקפל בתוכו שורה ארוכה של פרמטרים אשר פועלים במספר מישורים.

ראשית, ניהול תוכן נועד לייצר רלבנטיות מבחינת אתר האינטרנט עבור הגולש. כמו כן, בעת קידום אתרים במנועי חיפוש, יש לניהול תוכן חשיבות עצומה. כאשר אנו עוסקים בקידום אתר, אנו מתייחסים בעיקר לפעילות במסגרת קידום אתרים בגוגל. זאת משום שמנוע החיפוש של גוגל, ענקית התוכנה האמריקאית, נחשב למנוע החיפוש החשוב ביותר עבור הגולש הישראלי. למעשה, זהו מנוע החיפוש המוביל בעולם.

קידום אתר בגוגל  הוא הצעד החשוב ביותר מבחינת חשיפתו של אתר  לגולשים. לדוגמא, אם הקמתם אתר אינטרנט העוסק ב”אילוף כלבים”, ולא תפעלו לקדם את האתר במנועי החיפוש, כמות הפניות שתקבלו מצד גולשים המעוניינים לאלף את כלביהם לא תהיה מן הגבוהות. לעומת זאת, קידום בגוגל  על בסיס ניהול תוכן נכון, יכול בהחלט “לעשות את העבודה”.

ניהול תוכן באינטרנט נחשב למשימה מורכבת ביותר. חשוב להבין כי לא מדובר רק בכתיבת טקסטים לאחר עריכת מחקר מילות מפתח. למעשה, ניהול תוכן כולל גם התייחסות לאלמנטים נוספים כגון אופטימיזציה לתוכן או בניית התוכן תוך התחשבות באלגוריתם של מנועי החיפוש.

קידום אורגני שמביא תוצאות.

מלאו פרטים ואחד המומחים
שלנו יחזור אליכם.

לתיאום פגישת ייעוץ
073-7599478

אני מאשר/ת קבלת דיוור מאת Booya digital

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט והאמנות של ניהול תוכן

ניהול תוכן יכול להיות ההבדל בין אתר אינטרנט מצליח לבין אתר אינטרנט שאיננו מצליח להתרומם. חשוב להדגיש כי ניהול תוכן הוא משימה שוטפת. דהיינו, לאחר כתיבת תוכן לאתר, ניהול הטקסטים צריך להיות באופן קונסיסטנטי. מנועי החיפוש מעריכים אתרים בעלי תכנים מגוונים, עדכניים, איכותיים ורלבנטיים.

לדוגמא, אם אתם מנהלים אתר אינטרנט העוסק בהפעלות לילדים, מומלץ לדואג למערכת ניהול תוכן אשר תזין באתר תכנים רלבנטיים באופן קבוע (למשל – הפעלות לילדים בראש השנה). כמו כן, חשוב לדעת כיצד להזין תכנים לאתר באופן כזה שהטקסטים יתכתבו (תרתי משמע) עם האתר עצמו והתכנים שכבר קיימים בו. חברות קידום אתרים מציעות לבעלי עסקים שירותים חיצוניים של ניהול תוכן. שירותים אלה, המבוססים הן על כתיבה איכותית והן על הבנה וידע בקידום אתרים, נחשבים לבעלי משקל רב מבחינת הצלחת האתר.

כיצד חברת בוייה מסייעת מבחינת ניהול תוכן?

תוכן הוא ללא ספק אחד המרכיבים העיקריים באתר. למעשה, התוכן הוא הטקסט השיווקי אשר מעניק לגולש מידע אודות המוצרים והשירותים השונים הניתנים בעסק המדובר.כמו כן, תוכן הוא בעל משמעות ניכרת מבחינת קידום האתר באינטרנט.למעשה, באמצעות התוכן אנו מטמיעים את מילות המפתח הרלבנטיות ויוצרים תנועה סביב הטקסט.

התוכן מתכתב גם עם אופטימיזציה למבנה האתר וזאת על ידי קישורים לדפים פנימיים והפניות לאתרים חיצוניים או השארת פרטים ויצירת המרות. בעת כתיבת תוכן לאתר אינטרנט, חשוב להקפיד על מקוריות מוחלטת ועל טקסטים איכותיים ומקצועיים. זאת משום שהגולשים כיום מגיעים לאתרי האינטרנט כאשר הם ממוקדים ומחפשים מידע רלבנטי שיעניק להם ערך מוסף. התוכן יכול להציג גם את מקצועיותו של העסק ויתרונותיו היחסיים.

פעמים רבות, בעלי עסקים סבורים כי הם יכולים לכתוב בעצמם את התכנים ולהעלות אותם לאתר. חשוב להדגיש כי לא מדובר במשימה פשוטה כלל וכלל. למעשה, כתיבת תוכן לאינטרנט, מעבר לעובדה שהיא צריכה להיות ברמה גבוהה ומדויקת (ללא שגיאות כתיב, טעויות הגהה או פגמים בעריכה), נעשית תוך כדי הכוונה מבחינת קידום אתרים. כפי שצוין לעיל, ניהול תוכן הוא שלב חשוב המבוסס על מחקר מילות מפתח.

בחברת בוייה, אנו מזהים ביחד עם הלקוח והכלים שברשותנו את מילות המפתח הרלבנטיות ופועלים בכדי לייצר תכנים איכותיים. תכנים אלה מעניקים לבעל האתר מספר יתרונות. ראשית, הם מספרים את סיפורו של העסק בצורה שיווקית ומקצועית. שנית, הם מסייעים בקידום האתר ובאופטימיזציה של המבנה שלו מבחינת מנועי החיפוש. שלישית, הם מסוגלים להניע לפעולה ומתמקדים גם בקהל היעד הפוטנציאלי ובמתחרים האחרים בשוק.

 

 

מהו ניהול תוכן שוטף?

ניהול תוכן מתחלק למעשה לשני מישורים. ראשית, הזנת תכנים ראשוניים אשר מבססים את מבנה האתר ומניעים את הגולשים לפעולה. מדובר במאמרים מרכזיים ומקצועיים המספרים את סיפורו של העסק ומתארים את שירותיו ומוצריו. לאחר מכן, במישור השני, ניהול תוכן דורש מבעל האתר הזנה קבועה של תכנים איכותיים על בסיס יומי/שבועי/חודשי (הכל בהתאם לשיקולי תקציב והשקעה).

בחברת בוייה, אנו מספקים מענה מושלם מבחינת תוכן שוטף לאתר. תוכן זה מוזן גם לאתר עצמו וגם לאתרים מקבילים בכדי לייצר תנועה חיצונית לדומיין. כאשר ניהול תוכן נעשה על ידי מקצוענים בעלי ניסיון בקידום אתרים, יש לו אפקטיביות מרשימה מבחינת תוצאות מנועי החיפוש.

חשוב לבחור גם מערכת ניהול תוכן לאתר אשר תאפשר לכם להזין בקלות תכנים עדכניים ורלבנטיים. ניהול תוכן שוטף יכול להתכתב גם עם מערך קישורים ורשתות חברתיות. לדוגמא, הצפת תכנים בתחום העסק ברשתות חברתיות. תכנים חיצוניים אלה, הכוללים גם קישורים רלבנטיים, מקפלים בתוכם יתרונות רבים באשר לקידום האתר בגוגל.

הטיפ של אורי

ניהול תוכן איננו מהלך של “זבנג וגמרנו”. למעשה, גם לאחר כתיבת התכנים הראשוניים, ניהול תוכן דורש מעקב רציף אחר האתר, המתחרים ומנועי החיפוש. זוהי עבודה עקבית הנעשית על בסיס יומי/שבועי/חודשי. אי לכך, ועל מנת לאפשר לך – בעל העסק – להתמקד בפעילות מול הלקוחות, בחברת בויה אנו מציעים שירותי ניהול תוכן ברמה הגבוהה ביותר.