ניהול קמפיינים בלינקדאין, למנהלי הפרוייקטים שלנו יש את הידע והכלים להרים לאוויר קמפיינים איכותיים שיביאו את התוצאות המקסימליות בעלות אחוז המרות הטוב ביותר.

הצלחת הקמפיין השיווקי של ארגונך בלינקדאין תלויה, בין היתר, בבניית מאגר מידע – 'דאטה'. כך נוכל לטרגט עבורך לקוחות או בעלי מקצועות לפי תחומי עניין, דמוגרפיה, הכנסות ומאפיינים מקצועיים ועסקיים רבים, הכל במסגרת ניהול קמפיין יעיל בלינקדאין. המעוניינים, למשל, לפנות לשוק האמריקאי ולמצוא שם סוכני מכירות שמתאימים למטרותיהם השיווקיות ייהנו מניהול קמפיין מפולח היטב בלינקדאין, שיחסוך להם בעלויות מדיה, הכל הודות למאגר מידע רלוונטי ומפולח.

 

שיווק בלינקדאין שמביא תוצאות.

מלאו פרטים ואחד המומחים
שלנו יחזור אליכם.

לתיאום פגישת ייעוץ
073-7599478

אני מאשר/ת קבלת דיוור מאת Booya digital

 

מנהל/ת הקמפיין ש-Booya Digital תעמיד לרשותך יהיה מומחה בניהול קמפיין דיגיטל דינאמי, מגוון ומדויק. תפקידו להיות אחראי על כלל הפעילות השיווקית של החברה שלך באינטרנט ובייחוד על יישום האסטרטגיה השיווקית במדיום הדיגיטלי. לשם כך הוא לומד היטב את ארגונך, את חזונו, את מותגיו, את מוצריו ונעזר לשם כך במאגר ה'דאטה'.

מנהל הקמפיין שלך בלינקדאין יפיץ עבור ארגונך תכנים מגוונים על פי הצורך, ידאג ליצירת מודעות מתאימות ויעלה פוסטים בעלי ערך, שמתאימים לצרכיך. מטרתו ליצור עבורך משפך שיווקי שעוקב אחר נקודות המגע עם הלקוח. תפקיד מנהל הקמפיינים שלך גם יהיה ליצור מסע דיגיטלי יעיל ללקוחותיך הפוטנציאליים (Customer Journey), על מנת לממש את מטרות הארגון, לפגוש את הלקוחות בכמה נקודות חשיפה, לכונן איתם מערכת יחסים יעילה, להגביר את מודעותם למוצריך ולפרופיל העסקי של ארגונך. 

אנחנו נדאג שהקמפיין הדיגיטלי שלך בלינקדאין יהיה מדויק לצרכי כל ארגונך, במטרה להגשים את חלומותיו הדיגיטליים. 

יש לכם עוד שאלות על קידום בלינקדאין? הצוות שלנו כאן כדי להקשיב לכם. 

LinkedIn Marketing Campaigns

מה הלקוחות שלנו אומרים

" Booya digital became Keter, at least in the commitment and efforts the whole team put in making our new brand live and kicking.
Along the way, from the ideation phase of our new brand, along the development of the identity and assets, Booya team was there to guide us and help us be more accurate and effective."

Netzah Sadeh
Director of Product Management - Keter (FOM)

" BooyaDigital helped boost ZIM's digital marketing efforts, activities and online presence with their long-term B2B strategy. We recommend working with Booya Digital to gain added value and more quality business relations that stimulate organic growth."

Yifat Ginzberg
Head of Corporate Communication & Global Marketing - ZIM

" Our experience with Booya digital was that of working with professionals, both as a team and individuals. They were all very customer-oriented and highly responsive. I highly recommend Booya as good partners in a joint campaign to promote the company."

Shlomit Shalgo-Eger
Marketing Communication Manager - PTL GROUP

" בזכות העבודה עם בויה, התחלנו לייצר הרבה יותר תוכן בעל ערך שתרם למיצוב האתר שלנו והבאת טראפיק אורגני איכותי על ביטויים תחרותיים בורטיקל שלנו.
בזכות ניהול לקוח מקצועי וקרוב, הטראפיק גם תורגם ללידים שתמכו במטרות העסקיות שלנו."

Igor Goldfeld - Rivulis, Micro Irrigation
Head of Global Digital Marketing